Güncel

2020-2021 Aralık Ayı MEB Fen Bilimleri Örnek Soruları

 2020-2021 Aralık Ayı MEB Fen Bilimleri Örnek Soruları
Okunuyor 2020-2021 Aralık Ayı MEB Fen Bilimleri Örnek Soruları

2020 2021 Eğitim- Öğretim Yılı Aralık Ayı Sözel – Sayısal Örnek Soruları

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından LGS sınavına girecek olan 8. sınıf öğrencilerine LGS sınavında sorumlu oldukları derslerden belirli sayıda örnek sorular yayınlamaktadır. Bu örnek sorular öğrencilere kılavuz olması mahiyetinde yayınlandığından dolayı sınava girecek öğrenciler tarafından muhakkak incelenmesi gerekmektedir. Bu tarz soru tiplerinden oluşan bir sınavla karşılaşabilirsiniz mesajını da içerebilmektedir örnek sorular.

Örnek sorular yukarıdaki yazımızda belirttiğimiz gibi öğrencilere kılavuz niteliği taşımaktadır. Herhangi bir kesinlik içermez. Fakat örnek sorular yeni nesil soru tarzlarından oluştuğu için ve yeni nesil soru tarzı son dönemlerde bu tarz soru tipine geçildiğinden dolayı piyasa da çok fazla çeşit soru olmaması öğrenciler için büyük bir dezavantajdı. Fakat bu açığı MEB, hem İl MEM hem de bakanlığın bünyesinden bulundan ÖDGSM ile kapatmaktadır.

2020 2021 Yılı Aralık Ayı Sözel Bölüm Örnek Soruları

2020 2021 Yılı Aralı Ayı Sözel Bölüm Örnek Sorularını İndirmek İçin TIKLAYINIZ.

2020 2021 Yılı Aralık Ayı Sayısal Bölüm Fen Bilimleri – Matematik Örnek Soruları

2020 2021 Yılı Aralık Ayı Sayısal Bölüm Fen Bilimleri – Matematik Örnek Sorularını İndirmek İçin Tıklayınız.

Bu gönderiden faydalandıysanız bu yazımızı paylaşabilir, yorum yapıp bize destek olabilirsiniz. Örnek sorular yayınlandığı gün web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yazımızı okuduysanız. Web sitemizde fen bilimleri için yayınlanmış olan binlerce yeni nesil soru vardır. Yeni nesil sorulara göz atmak ve indirip çözmek için linke TIKLAYINIZ.

Bizi İnstagram dan takip edin. www.instagram.com/2021fenlgs

Yorum Yap
Estetik Doktorları
Giriş Yap
Yazı Ekle